OLYMPUS DIGITAL CAMERA

stojannahled

Naše firma se zabývá výrobou originálních dřevěných staveb, které jsou zhotoveny přímo na míru, s ohledem na stanoviště a přání zákazníka. K výrobě používáme akátové, dubové a smrkové dřevo.

Vyrábíme dřevěné přístřešky, odpočinková místa, stojany na kola, zábradlí, lavice i kompletní sedací soupravy, lávky, mosty a další turistický, obecní a městský mobiliář.

Navrhneme a zhotovíme originální dětská hřiště – s dřevěnými i lanovými prvky (houpačky, skluzavky, hrazdy a kladiny, visuté mosty, prolézací sestavy), vše na míru a podle Vašich přání a možností. V souladu s normou EN 1176-1:2008.

Na Vaši zahradu postavíme originální dřevěné pergoly, altány, venkovní sezení a další prvky dle vašich požadavků, poradíme.

Značíme a projektujeme turistické trasy, stezky pro pěší, cyklisty i lyžaře, vyrábíme mobiliář pro tematické a naučné stezky. Graficky zpracujeme informační panely, mapy, texty i s cizojazyčnými překlady a fotografiemi.

Provádíme i další tesařské, truhlářské a pilařské práce, vyrábíme dřevěné konstrukce.

Výškové práce. Montáže a opravy hromosvodů.

Z naší strany můžete očekávat vstřícnost, individuální přístup a dobře odvedenou práci. 

Ve fotogalerii si lze prohlédnout řadu našich realizovaných staveb, v jednotlivých sekcích se dozvíte podrobnější informace.

V případě zájmu nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Tomáš Dušek a Otakar Boura